Wsparcie

W Programie Przemian nie jesteś sam – możesz liczyć na wparcie moje oraz uczestniczących w Programie osób.

 

Znajdziesz nas na Facebooku:

Dzielę się na nim wiedzą, inspiracjami, motywuję do działania. Regularnie zamieszczam live’y. Śledź Fan Page, by być na bieżąco.

To społeczność osób realizujących Program Przemian. Miejsce pełne życzliwości, wsparcia, gdzie wymieniamy się wiedzą, doświadczeniami, pomagamy w kryzysach i świętujemy nawet małe sukcesy. Na grupie nawiązują się znajomości i przyjaźnie, które umacniamy w czasie Biesiad Zupomanii®.

Jestem też na Instagramie – nazwa mojego profilu to: niezla_zupa. Zamieszczam tam posty oraz Insta Story – krótkie filmy, dzięki którym będziesz wiedzieć co u mnie słychać. Jeżeli nie potrafisz poruszać się po Instagramie zapoznaj się z instrukcją krok, po kroku, którą przygotowała dla nas Marta Kaczmarski – Instagram Instruktor.

Biesiady Zupomanii® to trzydniowe spotkania integracyjne, które odbywają się zazwyczaj 2 razy do roku. To święta naszej społeczności, w trakcie których mamy okazję spotkać się na żywo i lepiej się poznać. To bardzo aktywny czas radości, zabawy, ale też podsumowań oraz budowania planów na przyszłość.

Przeczytaj relację z ostatniej Biesiady Zupomanii®

 

Jeżeli zdecydujesz, że potrzebujesz indywidualnego wsparcia – rozmowy ze mną w celu jak najlepszego dostosowania Programu Przemian do Twoich potrzeb – zapraszam na konsultacje telefoniczne lub osobiste.

Możesz poznać osobiście mnie, moją historię i Program Przemian na spotkaniach „Zaprzyjaźnij się ze sobą”, które odbywają się w różnych miastach w Polsce.

-40kg
bez efektu
jo-jo