Znam doskonale problemy osób z nadwagą czy otyłością, bo sama przez lata cierpiałam z powodu nadmiaru kilogramów. Wiem, jak to jest czuć się odrzuconym i negatywnie ocenianym nie tylko przez innych, ale i przez siebie. Chowamy się wtedy i dosłownie – unikając kontaktu z innymi ludźmi, i w przenośni – kryjąc się za fasadą uśmiechu i dystansu do siebie.

Chociaż uciekamy przed światem, to jednocześnie chcemy, by ktoś wyciągnął do nas rękę, dał nadzieję i pokazał drogę. Wysłuchał, zrozumiał, przytulił, pocieszył, poradził. W Programie Przemian tą osobą jestem ja, ale też cała rzesza Zupomaniaków. Są to osoby na różnych etapach realizacji Programu Przemian, chętne i gotowe, by podzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.

Jestem pewna, że dołączając do naszej rodziny Zupomanii ®, sam niebawem będziesz gotowy, by pomagać i wpierać innych. Warto to robić, bo dobro zawsze wraca.

Znajdziesz nas na Facebooku:

Dzielę się na nim wiedzą, inspiruję, motywuję do działania. Regularnie nagrywam live’y. Śledź fanpage, by być na bieżąco.

To społeczność osób realizujących Program Przemian. Miejsce pełne życzliwości, wsparcia, gdzie wymieniamy się wiedzą, doświadczeniami, pomagamy w kryzysach i świętujemy nawet małe sukcesy. Na grupie nawiązują się znajomości i przyjaźnie, które umacniamy w czasie Biesiad Zupomanii ®, spotkań i wyjazdów.

Jestem też na Instagramie – nazwa mojego profilu  to: monikahonory. Zamieszczam tam posty oraz InstaStories – krótkie filmy, dzięki którym wiesz, co u mnie słychać.

Jeżeli zdecydujesz, że potrzebujesz indywidualnego wsparcia – rozmowy ze mną w celu jak najlepszego dostosowania Programu Przemian do swoich potrzeb – zapraszam na konsultacje telefoniczne lub osobiste.

Pamiętaj, w Programie Przemian nie jesteś sam!