Dzień dobry!

Witam Cię na mojej stronie internetowej!

Domyślam się, że Twoim problemem jest nadmierna waga. Być może próbowałeś zredukować ją za pomocą różnych metod: diet odchudzających, głodówek, suplementów, wyczerpujących ćwiczeń. Skoro tu jesteś, to chyba nie dały one trwałych rezultatów.

Doskonale wiem, jaki budzi to smutek i frustrację – sama wielokrotnie przez to przechodziłam, do momentu gdy opracowałam własną, innowacyjną metodą. Schudłam dzięki niej 40 kg i od lat utrzymuję wagę. Skuteczność mojej metody potwierdziły tysiące stosujących ją osób, które łącznie zgubiły już tony zbędnych kilogramów.

Pozwól, że opowiem Ci o sobie i o mojej metodzie redukcji wagi, która może odmienić na lepsze Twoje życie.

 

Nazywam się Monika Honory. Jestem ekspertem holistycznego odchudzania. Opiera się ono na przekonaniu, że waga ciała jest wynikiem wielu, powiązanych ze sobą  czynników. Aby ją zmienić trzeba oddziaływać na wszystkie z nich. Priorytetem dla mnie jest człowiek –  jego zdrowe, satysfakcjonujące życie, którego ważnym elementem, ale nie głównym punktem, jest prawidłowa masa ciała.

Jestem autorką Programu Przemian, którego celem jest DBANIE O SIEBIE w wymiarze fizycznym, psychicznym i duchowym. Polega on na wprowadzaniu w różnych aspektach życia małych, stopniowych, ale niezmiernie ważnych zmian, które prowadzą do wzmocnienia samoakceptacji i szacunku dla siebie oraz utrwalenia zdrowych nawyków, w tym nowej kultury żywieniowej. Skutkiem ubocznym tych działań jest utrata kilogramów, która mimo tego, że jest punktem wyjścia, nie jest jedynym celem.

Jestem kobietą z otyłą przeszłością.
Program Przemian stworzyłam na bazie swoich własnych doświadczeń. Przez wiele lat bezskutecznie walczyłam z nadmiarem kilogramów. Ten nadmiar w pewnym momencie wyniósł 40 kg. Aby schudnąć, byłam gotowa do wielu poświęceń i wyrzeczeń.

Wypróbowałam na sobie różne diety i głodówki, stosowałam też intensywne programy treningowe oraz suplementy. Obsesja na punkcie własnej wagi sprawiała, że nie zważałam na negatywne skutki, jakie te wszystkie działania miały dla mojego organizmu. Chudłam, ale za każdym razem pojawiał się efekt jo-jo, a wraz z nim kolejne poczucie klęski i załamanie psychiczne. A potem znów nadzieja, znów działania, znów jo-jo…

W końcu przyszedł taki moment, gdy postanowiłam, że OK, spróbuję ponownie, ale zupełnie inaczej, na własnych zasadach. Postanowiłam, że moje odchudzanie będzie:

  • zdrowie,
  • smaczne,
  • proste,
  • skuteczne,
  • bez uczucia głodu,
  • bez liczenia kalorii,
  • bez katorżniczych ćwiczeń,
  • bez efektu jo-jo.

Tak powstał Program Przemian – mój autorski program redukcji wagi. Dowiedz się więcej

Jestem fanką zup i to właśnie zupa stała się moim sprzymierzeńcem w odchudzaniu.
Mój wybór nie był przypadkowy. Dowiedz się więcej.

Zmodyfikowałam tradycyjne przepisy i opracowałam własne. Określiłam, jakie zupy będą dobre na śniadanie, obiad, kolację oraz jakie zupy mogę jeść codziennie, a jakie od czasu do czasu. Zamiast rezygnować z ulubionych produktów takich jak  makaron, ryż, masło, śmietana, żeberka, czy boczek, po prostu jadłam je rozsądnie.
Nowa kultura żywieniowa, oparta w znacznej mierze na zupach, w połączeniu z pozytywnymi nawykami sprawiły, że schudłam i od lat utrzymuję wagę, mimo, że obok zup w moim jadłospisie są także posiłki stałe. Dowiedz się więcej.

Jestem promotorką zdrowego stylu życia. Wiedza teoretyczna zdobyta podczas kursów, konsultacji lekarskich, a także wyniesiona z tomów książek, stanowi silną podstawę Programu. Jednak jego niezaprzeczalną i największą wartością jest moje doświadczenie, na którym jest on oparty. Program Przemian stworzyłam dla siebie, ale postanowiłam podzielić się nim z innymi.

Moją misją jest inspirowanie, motywowanie i wspieranie osób z nadwagą i otyłością do wprowadzania pozytywnych zmian w swoim życiu, dbania o siebie w różnych wymiarach, pielęgnowania szacunku i miłości do siebie.

Jestem szczęśliwa wzięłam sprawy w swoje ręce i świadomie kieruję swoim życiem. To nie waga określa mnie, ale to ja określam swoją wagę. Cieszę się zdrowiem i spełniam się w różnych dziedzinach życia. Ty też możesz.

Program Przemian może być Twoim skutecznym narzędziem, ja Twoim przewodnikiem, a liczne grono Zupomaniaków – silną grupą wsparcia.

Dbaj o siebie.

NEWSLETTER

Jeśli chcesz  być na bieżąco z nowościami i ciekawostkami Programu Przemian, zapisz się na bezpłatny newsletter.