Live

15 lutego 2020

Podsumowanie live „Jak pokochać siebie bez wyrzutów sumienia”

Od pewnego czasu regularnie w czwartek o godzinie 20:00 spotykam się z moimi Zupomaniakami na Livie, który można zobaczyć na prywatnej grupie na Facebooku: „Zupomania ® - Monika Honory odchudza, oraz na Instagramie: niezla_zupa. Podczas tych spotkań raz jest śmiesznie, raz filozoficznie, a innym razem mocno energetycznie. Każde spotkanie ma swój temat, który jest związany z Programem Przemian.
13 lutego 2020

Podsumowanie live 12-02-2020

Co jakiś czas, mam przyjemność ugotować z Wami pyszne zupy. Tym razem do garnka trafiła zupa “Końskie zaloty” w ramach premiery e-booka „Zupy pełne miłości. To dodatkowy przepis, dostępny tylko na live. Podobne do „Końskich zalotów” zupy znajdziesz w najnowszym ebooku “Zupy pełne miłości”.
12 lutego 2020

Dobry początek to fundament Przemiany

Nagranie live z serii #czwartekzmonika
12 lutego 2020

Kiedy odpuścić Przemianę?

Nagranie live z serii #czwartekzmonika
12 lutego 2020

Czy jedząc zupy można schudnąć?

Nagranie live z serii #czwartekzmonika
9 lutego 2020

Dzień pizzy

9 luty to w „kalendarzu świąt nietypowych” Światowy Dzień Pizzy. Program Przemian to przede wszystkim sposób odchudzania, ale to nie znaczy, że nie da się odtworzyć ulubionych smaków (nawet tych fast-foodowych)… w zupie!
20 stycznia 2020

„Szczęście na talerzu” – przepis na uśmiechniętą zupę

Trzeci poniedziałek stycznia powszechnie uznawany jest za Blue Monday (jak się później przekonasz – nazywany przeze mnie BLACK Monday 😉 ). Mówi się, że jest to najbardziej depresyjny dzień w roku. Okazuje się, że po wszystkich postanowieniach noworocznych, ambitnych planach i wielkich celach, z biegiem czasu…pozostaje tylko wspomnienie.

-40kg
bez efektu
jo-jo