26 marca 2020

Live – podsumowanie z gotowania zupy libańskiej i premiery ebooka „Odchudzające zupy wegetariańskie”

26 marca o godzinie 20:00 odbył się LIVE z gotowania zupy libańskiej oraz premiery e-booka „Odchudzające zupy wegetariańskie”.
25 marca 2020

Live – podsumowanie „Rola psychiki w odchudzaniu”

25.03 odbył się LIVE z cyklu #AkcjaHolistycznaPP, na fanpage: Monika Honory - Program Przemian. Podczas tego spotkania rozwiałam wątpliwości dotyczące Programu, opowiedziałam o aspektach, które są ważne w Programie.
22 marca 2020

Live – podsumowanie „Skóra a odchudzanie”

Jest to nasz kolejny live z serii #AkcjaHolistycznaPP podsumowujący panel “SKÓRA” 🙂 Podczas tego spotkania poruszyłam temat dbania o skórę podczas odchudzania i dlaczego ten temat jest tak szczególności ważny.
19 marca 2020

Live – podsumowanie „Rola organizmu w odchudzaniu”

Za nami kolejny live z serii #AkcjaHolistycznaPP 🙂 Podczas tego spotkania poruszyłam temat “Rola organizmu w odchudzaniu”, który odbył się na fanpage: Monika Honory - Program Przemian.
18 marca 2020

Live – podsumowanie pierwszego panelu #AkcjaHolistycznaPP

16.03 odbył się LIVE podsumowujący pierwszy panel #AkcjaHolistycznaPP, na fanpage: Monika Honory - Program Przemian. Podczas tego spotkania rozwiałam wątpliwości dotyczące Programu, opowiedziałam o aspektach, które są ważne w Programie.
15 marca 2020

Live – podsumowanie „Skuteczność odchudzania zależy od charakteru?”

Zapytałam jakie cechy charakteru pomagają w odchudzaniu? Jakie cechy powinny iść w parze przy odchudzaniu? Czy bycie bardziej zaangażowanym oraz pozytywne nastawienie pomaga nam w utracie wagi?
6 marca 2020

Live „Podsumowanie akcji charytatywnej #zupomaniapomaga”

Podsumowaniu akcji charytatywnej #zupomaniapomaga 😊 - dla przypomnienia: akcja rozpoczęła się 20 lutego br. a zakończyła 1 marca o północy, przedmiotem akcji była sprzedaż e-booka z przepisami na pyszne zupy - 5 przepisów moich, 15 przepisów Zupomaniaków, cena ebooka to 14 zł z VAT.
28 lutego 2020

Podsumowanie live „Czy można ominąć III etap?”

Czy można ominąć III etap Programu Przemian? Czym jest III etap i na co należy zwrócić uwagę? Dlaczego III etap jest “królem” Przemiany? Jak uniknąć efektu jo-jo? O Nowej Kulturze Odżywiania.
21 lutego 2020

Podsumowanie live „Gdy w sercu zamieszka dobro”

Dlaczego zdecydowałam się podzielić Programem Przemian z innymi. Pomaganie - o tym jak jest ważne. O sile Zupomaniaków. O wizycie w Hospicjum dla Dzieci “Nadzieja” w Toruniu i akcji charytatywnej.
15 lutego 2020

Podsumowanie live „Jak pokochać siebie bez wyrzutów sumienia”

Opowiedziałam o miłości: do siebie, do partnera, do przyjaciół, do pasji itd. Zaproponowałam ćwiczenie dla Zupomaniaków. Opowiedziałam o istocie miłości do siebie. Skąd bierze się miłość do siebie? Czy wypada siebie kochać, czy może jest to już passe? Co jest ważne, od czego zacząć? Dlaczego zwykle nie potrafimy siebie kochać?
13 lutego 2020

Podsumowanie live 12-02-2020

Co jakiś czas, mam przyjemność ugotować z Wami pyszne zupy. Tym razem do garnka trafiła zupa “Końskie zaloty” w ramach premiery e-booka „Zupy pełne miłości. To dodatkowy przepis, dostępny tylko na live. Podobne do „Końskich zalotów” zupy znajdziesz w najnowszym ebooku “Zupy pełne miłości”.
12 lutego 2020

Dobry początek to fundament Przemiany

Nagranie live z serii #czwartekzmonika
12 lutego 2020

Kiedy odpuścić Przemianę?

Nagranie live z serii #czwartekzmonika
12 lutego 2020

Czy jedząc zupy można schudnąć?

Nagranie live z serii #czwartekzmonika
9 lutego 2020

Dzień pizzy

9 luty to w „kalendarzu świąt nietypowych” Światowy Dzień Pizzy. Program Przemian to przede wszystkim sposób odchudzania, ale to nie znaczy, że nie da się odtworzyć ulubionych smaków (nawet tych fast-foodowych)… w zupie!
20 stycznia 2020

„Szczęście na talerzu” – przepis na uśmiechniętą zupę

Trzeci poniedziałek stycznia powszechnie uznawany jest za Blue Monday (jak się później przekonasz – nazywany przeze mnie BLACK Monday 😉 ). Mówi się, że jest to najbardziej depresyjny dzień w roku. Okazuje się, że po wszystkich postanowieniach noworocznych, ambitnych planach i wielkich celach, z biegiem czasu…pozostaje tylko wspomnienie.