26 marca 2020

Live – podsumowanie z gotowania zupy libańskiej i premiery ebooka „Odchudzające zupy wegetariańskie”

26 marca o godzinie 20:00 odbył się LIVE z gotowania zupy libańskiej oraz premiery e-booka „Odchudzające zupy wegetariańskie”.
25 marca 2020

Live – podsumowanie „Rola psychiki w odchudzaniu”

25.03 odbył się LIVE z cyklu #AkcjaHolistycznaPP, na fanpage: Monika Honory - Program Przemian. Podczas tego spotkania rozwiałam wątpliwości dotyczące Programu, opowiedziałam o aspektach, które są ważne w Programie.
22 marca 2020

Live – podsumowanie „Skóra a odchudzanie”

Jest to nasz kolejny live z serii #AkcjaHolistycznaPP podsumowujący panel “SKÓRA” 🙂 Podczas tego spotkania poruszyłam temat dbania o skórę podczas odchudzania i dlaczego ten temat jest tak szczególności ważny.
19 marca 2020

Live – podsumowanie „Rola organizmu w odchudzaniu”

Za nami kolejny live z serii #AkcjaHolistycznaPP 🙂 Podczas tego spotkania poruszyłam temat “Rola organizmu w odchudzaniu”, który odbył się na fanpage: Monika Honory - Program Przemian.
18 marca 2020

Live – podsumowanie pierwszego panelu #AkcjaHolistycznaPP

16.03 odbył się LIVE podsumowujący pierwszy panel #AkcjaHolistycznaPP, na fanpage: Monika Honory - Program Przemian. Podczas tego spotkania rozwiałam wątpliwości dotyczące Programu, opowiedziałam o aspektach, które są ważne w Programie.
6 marca 2020

Live „Podsumowanie akcji charytatywnej #zupomaniapomaga”

Podsumowaniu akcji charytatywnej #zupomaniapomaga 😊 - dla przypomnienia: akcja rozpoczęła się 20 lutego br. a zakończyła 1 marca o północy, przedmiotem akcji była sprzedaż e-booka z przepisami na pyszne zupy - 5 przepisów moich, 15 przepisów Zupomaniaków, cena ebooka to 14 zł z VAT.
21 lutego 2020

Podsumowanie live „Gdy w sercu zamieszka dobro”

Dlaczego zdecydowałam się podzielić Programem Przemian z innymi. Pomaganie - o tym jak jest ważne. O sile Zupomaniaków. O wizycie w Hospicjum dla Dzieci “Nadzieja” w Toruniu i akcji charytatywnej.
9 lutego 2020

Dzień pizzy

9 luty to w „kalendarzu świąt nietypowych” Światowy Dzień Pizzy. Program Przemian to przede wszystkim sposób odchudzania, ale to nie znaczy, że nie da się odtworzyć ulubionych smaków (nawet tych fast-foodowych)… w zupie!